ConstantaCS Community
Bine ati venit pe ConstantaCS Community !

Recrutam orice tip de servere, pentru recrutari inregistrati-va si faceti o cerere la sectiunea Serverul Tau !

Pentru a vedea tot forumul si pentru a avea acces la toate optiunile forumului va rugam sa va INREGISTRATI !

Va multumim pentru intelegere !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ConstantaCS Community
Bine ati venit pe ConstantaCS Community !

Recrutam orice tip de servere, pentru recrutari inregistrati-va si faceti o cerere la sectiunea Serverul Tau !

Pentru a vedea tot forumul si pentru a avea acces la toate optiunile forumului va rugam sa va INREGISTRATI !

Va multumim pentru intelegere !
ConstantaCS Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DEMISIA MEA, NU VISEZ !

In jos

DEMISIA MEA, NU VISEZ ! Empty DEMISIA MEA, NU VISEZ !

Mesaj Scris de |FG|Ady Vin Iul 29, 2011 11:50 am

Astazi 29.iulie.2011 ora 12:48 IMI DAU DEMISIA DIN FUNCTIA DE ADMINISTRATOR PE FORUM. Nu ma mai intereseaza de nimeni si nimic in concluzie adio SteeLZone.
Fac aces lucru din cauza lui Eduard (Mentosana) care isi bate joc de munca mea eu am facut forumul cat mai misto iar el face ce vrea, atunci salut si toate cele bune.
Adio tutoror, regret acest lucru dar nu am ce face, decat sa ma calce toti in picioare mai bine asa. Va salut si va doresc multa baft tuturor.
Si Eduard vezi sa nu uita sa stergi tot ce este fac de mine pe forum.
|FG|Ady
|FG|Ady
V.I.P

masculin

Mesaje : 34

Reputatie : 0

Data Nasterii : 06/07/1998

Data De Inscriere : 01/05/2011

Varsta : 26

Localizare : RO, Constanta

Joburi/Distractii : Cs ..

Stare De Spirit : Fericit


https://constantacs.forum.st

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum