ConstantaCS Community
Bine ati venit pe ConstantaCS Community !

Recrutam orice tip de servere, pentru recrutari inregistrati-va si faceti o cerere la sectiunea Serverul Tau !

Pentru a vedea tot forumul si pentru a avea acces la toate optiunile forumului va rugam sa va INREGISTRATI !

Va multumim pentru intelegere !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ConstantaCS Community
Bine ati venit pe ConstantaCS Community !

Recrutam orice tip de servere, pentru recrutari inregistrati-va si faceti o cerere la sectiunea Serverul Tau !

Pentru a vedea tot forumul si pentru a avea acces la toate optiunile forumului va rugam sa va INREGISTRATI !

Va multumim pentru intelegere !
ConstantaCS Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Meciul Romania -Argentina

In jos

Meciul Romania -Argentina Empty Meciul Romania -Argentina

Mesaj Scris de wiNz0r Lun Iul 18, 2011 8:39 am

Meciul amical dintre selectionatele Romaniei si Argentinei va inaugura Stadionul “Lia Manoliu”. Partida urmeaza sa se dispute in luna august a anului viitor, anunta gandul.info.

"Eu vad zilnic stadionul, il vizitez zilnic. Tot ce vad la el nu mi se pare extraordinar, vazandu-l zinic. Daca l-as vedea la doua luni, orice evolutie ar fi spectaculoasa. Se poate compara cu orice stadion din Europa. Este un stadion de 5 stele, de Top Class, poate gazdui orice fel de competitie. In august va fi meciul cu Argentina si pana atunci, trebuie sa facem doua simulari pana la partida care va umple acest stadion. In august e data meciului cu Argentina, tocmai pentru a-l inaugura", a declarat Mircea Sandu, presedintele Federatiei Romane de Fotbal, la finalul vizitei pe care a facut-o ieri pe santierul noului stadion national.

Potrivit spuselor lui Mircea Sandu, viitorul stadion va fi singurul pe care echipele romanesti vor putea juca meciurile din Liga Campionilor, incepand cu sezonul 2013.
wiNz0r
wiNz0r

masculin

Mesaje : 133

Reputatie : 1

Data De Inscriere : 08/12/2010


https://constantacs.forum.st

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum